Dostępność dużej ilości urządzeń systemów zabezpieczeń oraz konkurencji producentów na rynku, sprawia że klienci mają nie lada problem, aby wybrać odpowiedni produkt. W tym artykule zwróciliśmy uwagę na firmy zajmujące się produkcją czujników czadu.

Czujnik czadu ? jaka firma?

Czujniki czadu produkowane są w dzisiejszych czasach przez wielu producentów, w tym również przez wiele firm polskich. Z tego względu możemy śmiało odesłać państwa do urządzeń produkowanych w naszym kraju. Jedną z dominujących marek na rynku polskim jest niewątpliwie firma Satel, która od lat zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą urządzeń elektronicznych funkcjonujących w ramach systemów alarmowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, które firma zdobyła również na rynkach zagranicznych (Europa, Azja), produkty przygotowywane są zgodnie z odpowiednimi normami oraz regułami, aby zapewnić niezawodną pracę systemu.

Czujka czadu DG-CO 1 produkowana przez firmę Satel jest produktem wysokiej klasy, zapewniającym wysoką skuteczność detekcji tlenku-węgla oraz pracę w szerokim zakresie temperatur otoczenia (eliminacja fałszywych alarmów).